Tsurumi pump

 

کارخانه تسورومی در سال 1922 در ژاپن (از اکا) تأسیس گردید. از زمان تأسیس کارخانه تسورومی تلاش خود را به خلق و توسه تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته بهره برداری از آب اختصاص داده است.

همچنین تسورومی بطور مداوم با ارائه راهکارهای مبتکرانه و تغقیب مداوم موقعیت ها سعی در ارتقاء و بهبود شرایط اجتماعی و طبیعت داشته است.

دیدگاه های مذکور باعث گردیده تا بطور مداوم در تعقیب ایجاد ارتباط بین مردم و آب بوسیله ارائه مبتکرانه محصولات با توجه به سازگاری با طبیعت باشد.

محصولات این کارخانه عمدتاً در گروه پمپ های مستغرق فاضلابی و کفکش ها جهت پروژه های عمرانی حفاری، سدسازی، تونل ها، معادن تصفیه خانه های فاضلاب کنترل سیلاب ها و … می باشد.

توسعه رشد افزون این کارخانه باعث گردید تا در مجموع این کارخانه با دسترسی خود به کشورهای مختلف و تأسیس کارخانجات و دفاتر در کشورهای آمریکا، آلمان و خاورمیانه و آسیای شرقی از قبیل مالزی، اندونزی و … در دهه های گذشته همواره در گروه سه کارخانه برتر این گروه از پمپ ها قرار بگیرد.

آمنیک (ameic) کلید واژه اصلی پمپ تسورومی می باشد که از ترکیب دو بخش amenity به معنای امکانات و پسوند ics که در آکادمی و تکنولوژی استفاده میگردد تشکیل شده است و نشان دهنده هم راستایی تکنولوژی تسورومی با احترام صمیمانه به مردم و کره زمین می باشد.

برای دیدن کاتالوگ محصول این شرکت بر روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

کاتالوگ Tsurumi

لیست قیمت محصولات Tsurumi:

لیست قیمت TSURUMI

 

 

گفتگوی آنلاین :

پربازدیدترین مطالب :

سخن روز :


پمپ، بوستر پمپ, طراحی بوستر پمپ, قیمت بوستر پمپ, کاتالوگ پمپ آب, تجهیزات بوستر پمپ, تجهیزات استخری, طراحی تاسیسات, آریستون, ARISTON, پکیج آریستون, پکیج, سونا, استخر, جکوزی ,پمپ پنتاکس, ایتالیا, منبع تحت فشار, zilmet ,aquasystem ,CNP ,SEA LAND ,SEA-LAND, پمپ CNP, پمپ SEA-LAND, تیوپ Se.Fa, پمپ آب, پمپ DAB ایتالیا, تیوپ ایتالیا، دوره آموزشی، دوره آموزشی تأسیسات، استخر، سونا، جکوزی، آب، بحران آب، کمبود آب، پمپ پمپیران، پمپیران، پمپ E-Tech، پمپ Grundfos، پمپ Pentax، پمپ lowara، پمپ Ebara، پمپ wilo، پمپ LEO، پمپ SAER،